Comiesięczna Msza Święta
Msza Święta za naszych chorych i zmarłych będzie się odbywać w drugi poniedziałek każdego miesiąca o godzinie 17:00 w kościele pw. św. Kamila w Zabrzu. Zapraszamy do udziału.
Msza Święta za naszych chorych i zmarłych będzie się odbywać w drugi poniedziałek każdego miesiąca o godzinie 17:00 w kościele pw. św. Kamila w Zabrzu. Zapraszamy do udziału.
Ponad 40 osób zakończyło VI edycję kursu podstaw opieki nad chorym u kresu życia. Gratulujemy :).
Z przyjemnością możemy poinformować, że jeden z naszych wolonatriuszy- Pan Norbert Lelonek- został nagrodzony „Kroplą Tęczy”. Jest to prestiżowe wyróżnienie za działalność na rzecz dzieci w Zabrzu.
Zajęcia praktyczne na naszym kursie. Uczestnicy poznawali podstawy pielęgnacji chorego. Dziękujemy pielęgniarkom za podzielenie się swoją wiedzą i umiejętnościami Kurs kończy się w czerwcu. Kolejny mamy nadzieję uruchomić w styczniu przyszłego roku :).
Zapraszamy członków Stowarzyszenia na Walne Zgromadzenie. 24 czerwca o godzina 18:00.
Jutro pogrzeb Marii Basi Mazurek. Msza o 12:00 w Kościele św. Kamila w Zabrzu. Ceremonia pochówku odbędzie się na cmentarzu przy Kościele św. Andrzeja.
Udostępniamy artykuł, który ukazał się w Gościu Niedzielnym z okazji 20-lecia naszego Hospicjum. Dziękujemy za wspólną drogę.