Podobne wpisy
Nowy kurs już wystartował
PrzezMagdaSaganPierwsze spotkanie kursu już za nami. W poniedziałek kolejne zajęcia.
Opłatek
PrzezMagdaSaganSpotkanie opłatkowe wolontariuszy i pracowników naszego Stowarzyszenia.
Comiesięczna Msza Święta
Przeze-kreatywnieMsza Święta za naszych chorych i zmarłych będzie się odbywać w drugi poniedziałek każdego miesiąca o godzinie 17:00 w kościele pw. św. Kamila w Zabrzu. Zapraszamy do udziału.

