30 lat Stowarzyszenia
Za nami uroczystości jubileuszowe. Mamy nadzieję na dalszy rozwój Stowarzyszenia, aby objąć pomocą wszystkie osoby potrzebujące pomocy.
Za nami uroczystości jubileuszowe. Mamy nadzieję na dalszy rozwój Stowarzyszenia, aby objąć pomocą wszystkie osoby potrzebujące pomocy.












Zapraszamy 18 listopada (poniedziałek) o 18:00 na Mszę w intencji zmarłych podopiecznych i wolontariuszy Stowarzyszenia Stowarzyszenie Przyjaciół Chorych „Hospicjum” w Zabrzu .Mszą będzie odprawiona w Kościele św. Kamila przy ulicy Dubiela.
Jutro pogrzeb Marii Basi Mazurek. Msza o 12:00 w Kościele św. Kamila w Zabrzu. Ceremonia pochówku odbędzie się na cmentarzu przy Kościele św. Andrzeja.
Udostępniamy artykuł, który ukazał się w Gościu Niedzielnym z okazji 20-lecia naszego Hospicjum. Dziękujemy za wspólną drogę.
W piątek 18 lipca i poniedziałek 21 lipca pojawi sie mammobus z Instytutu Onkologi przy M1 w Zabrzu. Zapisy pod numerem 784067503. Badanie bezpłatne dla kobiet od 45 do 74 roku życia.
Zakończyliśmy kolejną edycję kursu z podstaw opieki paliatywnej nad chorym u kresu życia. Gratulujemy uczestnikom. Zapraszamy na kolejną edycję w styczniu 2024 roku.