20-lecie hospicjum w Zabrzu
Udostępniamy artykuł, który ukazał się w Gościu Niedzielnym z okazji 20-lecia naszego Hospicjum. Dziękujemy za wspólną drogę.

Udostępniamy artykuł, który ukazał się w Gościu Niedzielnym z okazji 20-lecia naszego Hospicjum. Dziękujemy za wspólną drogę.

Zajęcia praktyczne na naszym kursie. Uczestnicy poznawali podstawy pielęgnacji chorego. Dziękujemy pielęgniarkom za podzielenie się swoją wiedzą i umiejętnościami Kurs kończy się w czerwcu. Kolejny mamy nadzieję uruchomić w styczniu przyszłego roku :).
Zachęcamy do zapoznania się z artykułem oraz relacją zdjęciową z obchodów 25-lecia hospicjum. Artykuł dostępny pod adresem https://gliwice.gosc.pl/doc/5567530.25-lat-zabrzanskiego-hospicjum.
Wczoraj mieliśmy okazję uczestniczyć w spotkaniu seniorów w Grzybowicach. Magdalena Sagan, nasza psycholog, opowiedzisla na czym polega nasza praca. Dziękujemy pani Izie Pilch za zaproszenie na spotkanie.
Nasza pielęgniarka, Grażynka, w roli Mikołaja u rodziny naszej podopiecznej . Trochę radości i nadziei w tych trudnych chwilach.
Msza Święta za naszych chorych i zmarłych będzie się odbywać w drugi poniedziałek każdego miesiąca o godzinie 17:00 w kościele pw. św. Kamila w Zabrzu. Zapraszamy do udziału.
Nasz przyjaciel, lekarz naszego Hospicjum, wolontariusz. Osoba, która zakładała nasze Stowarzyszenie – dr n. med Roman Kuźniewicz – doznał bardzo cięzkich obrażeńw wyniku upadku. Jego życie zostało uratowane, teraz potrzebne wsparcie w powrocie do sprawności.