Podobne wpisy
Zajęcia praktyczne na kursie
PrzezMagdaSaganZajęcia praktyczne na naszym kursie. Uczestnicy poznawali podstawy pielęgnacji chorego. Dziękujemy pielęgniarkom za podzielenie się swoją wiedzą i umiejętnościami Kurs kończy się w czerwcu. Kolejny mamy nadzieję uruchomić w styczniu przyszłego roku :).
Zdjęcia z obchodów 20-lecia zabrzańskiego Hospicjum
Przeze-kreatywnieZapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z Uroczystości 20-lecia naszego Hospicjum.
Spotkanie w Grzybowicach
PrzezMagdaSaganWczoraj mieliśmy okazję uczestniczyć w spotkaniu seniorów w Grzybowicach. Magdalena Sagan, nasza psycholog, opowiedzisla na czym polega nasza praca. Dziękujemy pani Izie Pilch za zaproszenie na spotkanie.
Kurs wystartował
PrzezMagdaSaganNowy kurs opieki nad chorym u kresu życia wystartował 20 stycznia. Zajęcia zaczęły 44 osoby.

