Zajęcia praktyczne na kursie

Zajęcia praktyczne na naszym kursie. Uczestnicy poznawali podstawy pielęgnacji chorego. Dziękujemy pielęgniarkom za podzielenie się swoją wiedzą i umiejętnościami

Kurs kończy się w czerwcu. Kolejny mamy nadzieję uruchomić w styczniu przyszłego roku :).

Podobne wpisy