Podziękowania dla SP nr 15 w Zabrzu

💛 Dziękujemy za dobro! 💛

Z całego serca dziękujemy Szkolnemu Kołu Wolontariatu oraz Rodzicom uczniów SP nr 15 w Zabrzu za zorganizowanie zbiórki na rzecz Zabrzańskiego Hospicjum Domowego.

Podczas obchodów Święta Edukacji Narodowej udało się zebrać prawie 3000 zł! 👏

Wasza empatia, zaangażowanie i chęć niesienia pomocy to prawdziwa lekcja człowieczeństwa.
Dziękujemy, że razem tworzymy społeczność, w której dobro ma moc! 💫

SP15Zabrze #Wolontariat #Pomagamy #HospicjumZabrze #DobroWraca

Podobne wpisy